Дивись відео переможців конкурсу

Lviv Bandur Fest

музичний конкурс для сучасних бандуристів та бандуристок
Для кого:
 • школярі музичних шкіл
 • студенти музичних училищ
 • студенти вищих навчальних закладів
 • незалежні бандуристи
Вікові категорії
 • молодша (10-14 років)
 • середня (15-19 років)
 • старша (20-25 років)
Вимоги до учасників
 • зняти відео, де виконується музичний твір залежно від номінації (1 твір, тривалість до 5 хвилин). Зверніть увагу, що на відео має бути хороша якість звуку та зображення.
 • заповнити заявку на конкурс до 5 листопада до 23.59
 • у заявці обов'язково надати посилання на відео в Youtube з відкритим доступом, або доступом "не для всіх".
 • один учасник може подати тільки по одному твору на кожну номінацію
 • відео-заявка повинна бути в живому виконанні, щоб було видно виконавця

КОЛИ?

Прийом заявок до 5 листопада
Оголошення результатів - 10 листопада
Календар конкурсу
21 жовтня
21 жовтня
Старт прийому заявок
15:00
26 жовтня
15:00
26 жовтня
Онлайн вебінар, на якому розповімо більше про конкурс, поспілкуємось з партнерами конкурсу
5 листопада
5 листопада
Завершення прийому заявок
6-9 листопада
6-9 листопада
Оцінювання конкурсантів
10 листопада
10 листопада
Оголошення результатів
до 15 листопада
до 15 листопада
Онлайн концерт переможців конкурсу
від 15 по 30 листопада
від 15 по 30 листопада
Вручення нагород
Номінації:
Авторська музика

У цій номінації запрошуємо солістів презентувати свої власні авторські пісні. Якщо ви пишете музику та слова, або співпрацюєте з поетами і пишете музику на їх слова, вам варто ризикнути і записати свій твір у відео форматі у власному виконанні.

Авторська музика - це дуже цінний матеріал, оскільки це щось, що ви створюєте на основні ваших вражень про світ і що є унікальним і неповторним. Наберіться сміливості і розкажіть нам як ви відчуваєте людей і речі навколо, що вас тішить і що заставляє переживати.

Відкрийте вашу творчість для світу і перемагайте у цій номінації!

Номінація має дві категорії:
 • пісні
 • інструментальні твори
Виконання творів із збірників Bandura Goes Online
У цій номінації запрошуємо солістів, дуети тріо та групи надсилати ваше виконання творів із збірників Bandura Goes Online vol. 1 та vol. 2.
Минулого року Lviv Bandur Fest випустив збірники музичних творів від сучасних бандуристок та бандуристів для сучасних школярів та студентів.
До збірників увійшли авторські твори та аранжування від відомих музикантів Марини Круть, Оксани Герасименко, Анастасії Войтюк, Ярослава Джуся, Георгія Матвіїва та інших, що презентують різні музичні стилі, а також, які написані для різних виконавців - солістів, дуетів, ансамблів.
Твори з цих збірників - це можливість для бандуристів грати саме ту музику, яка їм справді подобається.

Більше про музичні збірники Bandura Goes Online можна довідатись тут: https://lvivbandurfest.in.ua/banduragoesonline
Нестандартна бандура

У цій номінації запрошуємо сольних виконавців, дуети, тріо та групи представити бандуру в нестандартних образах, ситуаціях та стилях. Це може бути:
 • оригінальне місце зйомки
 • цікаві костюми
 • поєднання бандури з іншими музичними інструментами
 • співпраця бандуристів і танцюристів
 • стендап шоу
 • акробатичні трюки
 • інсталяція з бандурою та ін.
У цій номінації можуть бути виконані як авторські так і твори інших авторів, а також кавери на відомих виконавців.
Bandura App

Ми живемо у час діджиталізації і бандура також не відстає. Чи ви знали, що існує мобільна аплікація Bandura App де можна зіграти на шести інструментах?
https://bandura.app/en

А також сторінка Bandura Online на якій вже зіграли понад 80 мільнонів (!) разів користувачі з усіх країн світу.
https://bandura.ukrzen.in.ua/en

Тож ми запрошуєм і вас поекспериментувати і зіграти твір на онлайн бандурі. Зробіть запис екрану вашої гри, завантажте на youtube і ставайте переможцями у цій номінації!


Експерти
Анастасія Войтюк
Сучасна бандуристка, культурна менеджерка, фронтвумен гурту Troye Zillia, засновниця фестивалю сучасної бандури Lviv Bandur Fest та курсів менеджменту та маркетингу для музикантів у Львові, керівниця організації "Unbeaten Path". Співтворчиня мобільної аплікації Bandura App та сторінки Bandura Online. Випускниця програми Creative Enterprise Ukraine, та різноманітних навчальних програм у галузі креативного менеджменту УКУ, НаУКМА, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej.
Роман Гриньків
Український бандурист, педагог. Заслужений артист України. Народний артист України. Лауреат Всеукраїнських, Ґран-Прі Міжнародного конкурсу бандуристів ім. Г. Хоткевича. Голова Фонду розвитку та вдосконалення бандуристського мистецтва «Золотий акорд». Удосконалив бандуру київського типу.
Марина Круть
Єдина в Україні соул бандуристка та співачка . на її рахунку 3 альбоми та співпраці із відомими українськими артистами . учасниця теле-шоу «Голос країни» та Х-Фактор-8. Фіналістка нац відбору на Євробачення 2020. Її два альбоми увійшли до топ 10 кращих українських альбомів 2018,2019 року за версією премії (A)Prize За короткий час представляла бандуру за кордоном у таких країнах як Німеччина , Китай , Грузія , Гонконг, Канада , Азейбарджан , Польща.
Георгій Матвіїв
Бандурист-новатор, композитор, аранжувальник, соліст НАОНІ оркестра, винахідник новітніх прийомів гри на бандурі, лауреат багатьох міжнародних конкурсів.
Свій стиль сам автор визначає як імпресіонізм, джаз, блюз, Нью-Ейдж та інші. В 2012 році Георгій Матвіїв став першим і поки єдиним музикантом з України, хто взяв участь у Європейському Джазовому Оркестрі (від засновників пісенного конкурсу «Євробачення» куди відбирали музикантів за принципом один музикант з однієї країни.
На сьогоднішній день випустив п'ять авторських дисків.
Дмитро Губ'як
Заслужений артист України, доцент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Викладач Тернопільського музичного коледжу ім. С. Крушельницької. Актор Тернопільського академічного драматичного театру ім. Т. Шевченка. Соліст-бандурист, композитор, виконавець на бандурах київського та харківського типу. Лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Керівник ансамблю бандуристів ТНПУ ім. В. Гнатюка.
Оксана Боровець
Арт-директорка проекту Bandura Style та гурту Шпилясті кобзарі, співорганізаторка фестивалю Bandura Music Days.

Оксана вже понад 10 років займається портретною фотографією і має великий досвід співпраці з артистами, зокрема, бандуристами.

Вона є авторкою проекту IntroPhoto, що знаходиться на перетині інтерв'ю та фотографії.
Тарас Яницький
Заслужений артист України, кандидат мистецтвознавства (Доктор філософії), відомий у світі бандурист-віртуоз, концертний виконавець, співак, диригент, володар державної літературно-мистецької премії імені Івана Нечуй-Левицького та Гран-прі численних міжнародних конкурсів.

Доцент кафедри бандури Національної музичної академії Україниім. П.І.Чайковського, доцент кафедри музичного мистецтва КНУКіМ, викладач Стрітівського педагогічного коледжу кобзарського мистецтва, соліст Київського академічного ансамблю української музики «Дніпро».
Оксана Герасименко
Бандуристка, композитор і педагог, член Національної спілки композиторів України, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Премії імені Віктора Косенка, лауреат Премії ім. С. Людкевича, доцент Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка. У творчому доробку – симфонічна, камерна інструментальна та вокально-інструментальна музика, хорові твори, музика для дітей, численні переклади та аранжування – понад 800 творів. Є автором навчальних програм, навчально-методичних посібників та майже півсотні репертуарних збірників.
Михайло Голобородько
Автор проєктів Ukrzen In Ua, з яких і почала свою історію бандура-онлайн. Усі проєкти безпосередньо стосуються розвитку української культури та її різноманіття, а також її діджиталізації – та переосмислення традиційних тематик у нових формах. Працює розробником у львівській ІТ-компанії. Грає на декількох музичних інструментах: гітарі, піаніно, бас-гітарі, казу.
Ольга Гончаренко
Бандуристка, композитор, засновниця гурту KoloYolo, експериментатор експериментів. Колойоло (KoloYolo) — український колектив з новаторським напрямом, що створений Миколою та Ольгою Гончаренками, до яких на записах та концертах приєднуються різні музиканти.

Свій напрямок музиканти окреслюють як Ethno-Jazz, Fusion, World-Music
Ярослав Джусь
Сучасний бандурист, композитор, володар призу глядацьких симпатій шоу "Україна має талант", художній керівник гурту "Шпилясті кобзарі", ініціатор проекту розвитку бандури Bandura Style, засновник першого у Києві фестивалю сучасної бандури Bandura Music Days. Співпрацює з багатьма українськими виконавцями, ді-джеями та гуртами: Katya Chilly, Ярмак, ТНМК, Tapolsky, оркестр Lords of the sound та ін. Його музику та експерименти з бандурою чули вже у більш ніж 20-ти країнах світу.
Критерії оцінювання
Авторська музика
 • музична композиція
 • змістовність тексту
 • відвертість та правдивість у виконанні
 • якість виконання
Виконання творів із збірників Bandura Goes Online
 • відтворення задумки та стилістики автора твору
 • технічна якість виконання
 • артистична якість виконання
Нестандартна бандура
 • нестандартність
 • свіжий підхід
 • готовність експериментувати
 • відкритість до нового
Bandura App
 • цікавість задуму
 • якість виконання
 • нові ідеї як можна використати Bandura App & Bandura Online
Нагороди
Запис на студії
Запис твору на студії звукозапису MAOTONE у Львові
Професійна фотосесія
1,5 годинна зйомка з фотографом Олегом Лядиком у Fabrik Studio (Львів)
Консультація з особистого розвитку музиканта
від школи Music Up
50% знижки на купівлю бандури
Фабрика Трембіта
Аксесуари для бандури
Футляр, тюнер, ключ від Acropolis
Сувенірна бандура
від Фабрики Трембіта
Ексклюзивний мерч Lviv Bandur Fest
Електронні дипломи

Участь повністю безкоштовна

Конкурс відбувається в рамках фестивалю Lviv Bandur Fest, що реалізується в партнерстві з організацією "Непротоптана стежина" в межах партнерської програми «Культура.Туризм. Регіони» Українського культурного фонду. Партнерами фестивалю є управління культури Львівської Міської Ради.
Партнери
Непротоптана стежина
організація, що від 2001 року реалізує довго та короткотермінові проекти в сфері культури, неформальної освіти та інклюзивного мистецтва
Фабрика Трембіта
Фабрика виготовляє бандури з 1960 року. Мають повний цикл виробництва. Від пиловника до готової бандури. Їхні бандури грають у цілому світі.

Music Up
це сучасна українська школа менеджменту та маркетингу для музикантів та музичних менеджерів, яка проводить навчальні курси онлайн та офлайн.
Acropolis
Компанія "Акрополіс" на ринку музичних інструментів України з 1996 року. За цей час вони пройшли шлях від виробника чохлів до одного з найбільших в Україні дистриб'юторів музичних інструментів та професійного обладнання. Сьогодні вони виробники власних народних музичних інструментів та аксесуарів.
Maotone
MAOTONE - це студія звукозапису нового покоління з яскравим гаслом - "Підкорюй майбутнє!".

Непорушні принципи та новий підхід до роботи із музичними проектами артистів.

Це перша студія в Україні, яка не пише російськомовний продукт зі стратегічної позиції. Вона має унікальний опціонал і нараховує у своєму штабі лише професіоналів.


Інформаційні партнери
Bandura Style
Bandura Style – проект сучасної бандури в Україні та світі.
Бандура – це круто!
Проект розвитку бренду бандури спрямований на популяризацію українського музичного інструменту та української музичної культури як частини сучасного культурного простору.
Bandura Space
Bandura Space – проєкт, присвячений об'єднанню бандуристів усього світу.
Головна мета – створити своєрідний простір, який буде місцем, де зібрано всю необхідну для бандуристів інформацію.
Їхній ресурс об'єднує в собі нотні та методичні матеріали, інформацію про майстрів, супутні до бандури товари та послуги.

Організатори
За підтримки

© Music Up. All rights reserved