Великий зiрковий концерт
Місце проведення: Львів, ENNIO Event Square
Дата та час: 17 вересня 2021 18:30
Ціна квитків: Від 200 грн
Концерти
Три кроки в ніч
Річка V. Шість медитацій дорогою на Буркут Усамітнений проєкт учасників гурту Три кроки в ніч.

«Шість медитацій дорогою на Буркут» були написані впродовж уявної та реальної подорожей слідами Лесі Українки до високогірного гуцульського села. Буркут – місце умиротворення й відновленої рівноваги, а водночас село-привид, «край географії», недосяжний і бажаний, як мрія. У віршах Лесі Українки є багато моря і багато неба, та зовсім небагато гір. А проте гірський Буркут можна уявити як місце посередині між морем і небом. Місце, яке до певної міри збирає в собі обидві перспективи – горизонтальну і вертикальну. Місце, де їй було добре.

Музика Річки V поєднує ліричну мелодику з психодилічною медитацією, інструментальний мінімалізм із бандурними експериментами, класичну поезію із самобутнім сучасним звучанням.

слова – Леся Українка;
музика – Марічка Кошелінська-Мартинюк
Марічка Кошелінська-Мартинюк – спів, бандура, укулеле
Віктор Мартинюк – кахон, перкусія, металофон, мандоліна

19:00 - 15 вересня, середа.

Вхід за реєстрацією
Сенсотека, вул. У. Самчука, 22 - на карті
Барви Львова
Гурт "Барви Львова" існує та творить близько 19 років. Налічує 3 особи:
Роман Капранов - акордеон
Марія Саморіз - вокал
Наталка Курило - вокал, бандура, лідер гурту.


В репертуарі обробки українських народних пісень, авторська музика та автентичні композиції. Колектив неодноразово ділився своєю творчістю з публікою Польщі, Швейцарії, Німеччини та, звісно,України. В творчому доробку 5 компакт-дисків, безліч конкурсів та фестивалів не тільки в Україні, а й за її межами.

Мета гурту пропагувати та примножувати концертний репертуар різними цікавими аранжуваннями, подачею тієї чи іншої композиції в неординарному звучанні та популяризувати бандуру, як бездонний,цікавий та неординарний інструмент.


18:00 - 18 вересня, субота.

Вхід за реєстрацією
Сенсотека, вул. У. Самчука, 22 - на карті
KoloYolo
KoloYolo недарма завоювали репутацію музичних бунтарів та новаторів, що на кожному концерті знаходять чим здивувати свою публіку. Тому кожен їх виступ - це унікальна подія, що ніколи не повторюється двічі. Фанати KoloYolo стверджують, що ця музика піднімає у космос. На нас чекає чарівний мікс етно-джазу, ф'южну та world music. І дуже багато джемів та імпровізації!

KoloYolo - це подружжя Микола та Ольга Гончаренко. За історію існування гурт запрошували взяти участь у величезній кількості фестивалів. В тому числі Varna Sammer Jazz Festival, Jazz Fest Podillya, Odessa Jazz, Vinnitsia Jazz Festival, Lviv Bandur Fest, Jazzomir, Jazz Koktebel, Slovianalia і це ще не все. Кожним своїм виступом на цих подіях Ольга Гончаренко підтверджує. що бандура - ідеальний джазовий інструмент.

І вже 18 вересня у львівян з'явиться можливість почути цю надзвичайну музику на власні вуха!
У рамках Lviv Bandur Fest ви можете відвідати концерт Koloyolo безкоштовно, лише за умови реєстрації.
Не зволікайте! Кількість місць обмежена за правилами безпеки!

Вхід за реєстрацією
LV Cafe, вул. С. Стрільців 3 - на карті

Back to the roots! Концерт виконавців на старосвітських бандурах та кобзах
Back to the roots! - це повернення до власного коріння.

Чи усі знають, яке коріння у сучасної бандури? Багато хто думає, що чернігівська бандура була винайдена ледь не 1000 років тому. Але бандура, яку ми звикли бачити на концертах, існує навіть менше ста років. Натомість автентичні інструменти, такі як кобза, ліра чи старосвітська бандура мають дуже довгу історію.

19 вересня в рамках п'ятого Lviv Bandur Fest ви маєте можливість почути виконавців на старосвітських інструментах. Ця музика володіє нереальної сили енергетикою і заворожує з перших звуків

Цей концерт стане поверненням до традицій, віднайденням власного «коріння» за допомогою музики на старосвітських бандурах та кобзах.

15:00 - 19 вересня, неділя.

Вхід за реєстрацією

Сенсотека, вул. У. Самчука, 22 - на карті
СИНТЕЗ АЕРО СТРУНИ - Володимир Войт і Соломія Мороз
Володимир Войт і Соломія Мороз почали грати разом завдяки спільним інтересам в сучасній та електронній музиці, хоча їхні інструменти походять з абсолютно різних сфер, що зазвичай не перетинаються.

Соломія Мороз — сучасна композиторка українсько-канадського походження, флейтистка, електронна музикантка і міждисциплінарна виконавиця, цікавиться звуком, доповненим електроакустичним синтезом, його театральними та камерними проявами.

Володимир Войт – український бандурист, пропаґує харківський стиль гри та акустику історичних інструментів, демонструючи мову бандури, яка є альтернативною радянському чи new age стилю. Досліджує музику аванґардного періоду бандури, музикує у таких стилях, як мінімалізм, етнобароко ф'южн, етноренесанс та ін.

В проекті САС Володимир гратиме на діатонічній бандурі харківського типу, настроєних мікротонально. Звучатимуть вільні та структуровані імпровізації на флейті та бандурі з широким використанням розширених технік звуковидобування та електронною музикою.

Соломія Мороз (флейтa/електроніка)
Володимир Войт (бандура)

20:00 - 19 вересня, неділя.

Вхід за реєстрацією
Театр Ляльок, пл. Д. Галицького, 1 - на карті