Майстер-класи
Бандурист та електронна музика: з чого почати?
Часто бандуристи задумуються над тим, щоб почати грати на електронній бандурі, але не уявляють що саме треба зробити. Скільки це коштує, яких зусиль і часу треба докласти, щоб, до прикладу, вміти грати з плейбеками і додавати на бандуру ефекти? Іван Ткаленко розповість про кроки, які потрібно зробити бандуристу, якщо він хоче грати з електронною складовою.

Іван Ткаленко - електробандурист, композитор, інженер-винахідник. Хрещений батько бандурної електронної музики, саунд-алхімік, ембієнт-бандурист. Євангеліст філософії паралельної обробки звуку. Стиль: electronic bandurism. Жанр: ambient, live-looping, neoclassic, psy-trance, continuous music, а подекуди і хард-рок.

16 вересня, четвер 15:00 - 17:00

Вхід за реєстрацією
Сенсотека, вул. У. Самчука, 22 - на карті


Роман Гриньків
Інструментальна імпровізація
Роман Гриньків - український бандурист, педагог. Заслужений артист України. Народний артист України. Лауреат Всеукраїнських, Ґран-Прі Міжнародного конкурсу бандуристів ім. Г. Хоткевича. Голова Фонду розвитку та удосконалення бандурного мистецтва «Золотий акорд». Удосконалив бандуру київського типу.

Роман Гриньків буде викладати такі теми:

- особливі техніки гри на бандурі
- інструментальне аранжування
- створення колаборації з іншими музикантами
- особливості звуковидобування

17 вересня, п'ятниця 12:00 - 14:00

Вхід за реєстрацією
Сенсотека, вул. У. Самчука, 22 - на карті


Імпровізація і гра джазу на бандурі
Імпровізація, лади, цифровки, відчуття пульсації в ритмі, які вправи виконувати, щоб заграти Джаз на бандурі? Все це на 2 годинній лекції, з практикою 17 вересня з засновницею гурту KoloYolo, Ольгою Гончаренко.

Колойоло (KoloYolo) — український колектив з новаторським напрямом, що створений Миколою та Ольгою Гончаренками, до яких на записах та концертах приєднуються різні музиканти.

Свій напрямок музиканти окреслюють як Ethno-Jazz, Fusion, World-Music

Учасники майстер-класу повинні мати з собою бандуру, щоб виконувати практичні завдання.

17 вересня, п'ятниця 15:00 - 17:00

Вхід за реєстрацією
Сенсотека, вул. У. Самчука, 22 - на картіТехніки імпровізації та провокування натхнення
Митці, музиканти мають дуже-дуже багато джерел, звідки вони можуть брати натхнення. Ключовим завданням є ці джерела вміти бачити, чути, інтерпретувати і брати звідти інформацію. Надихатись і черпати ідеї можна як від природи, урбаністики, інших людей, свого інструмента, своїх думок, можливо, навіть найбільш передбачуваних речей.

Це практичний майстер-клас від Анастасії Войтюк, на якому учасники зануряться у техніки імпровізації та пошукають, як саме можна провокувати, ловити та ефективно використовувати моменти натхнення. Ми попрацюємо з тілом, зі звуком, будемо вчитися взаємодіяти з партнером, вивчимо базові методи та прийоми імпровізації на бандурі, побудови власних мелодій, пісень, аранжувань. Усіх учасників просимо бути у зручному одязі з бандурами.

18 вересня, субота 14:00 - 16:00

Вхід за реєстрацією
Сенсотека, вул. У. Самчука, 22 - на картіЕфективний музичний менеджмент від школи
Music Up
Що крім музичних навичок потрібно бандуристові, щоб просувати свою творчість? Цей майстер-клас має на меті розширити знання про можливості ефективного управління музичними проектами/колективами. У рамках воркшопу будуть розкриті та опрацьовані такі теми:

• брендування музичного гурту (вибір моделі роботи гурту, опрацювання стилістичного спрямування гурту у музичному, візуальному та комунікаційному вимірах);
• робота з командою музичного проекту та специфіка роботи із надавачами послуг (звукозапис, фото, відео, транспорт, оренда, промо-агенції та ін.);
• аналіз музичного ринку сучасної бандури в Україні;
• підготовка технічних та побутових райдерів;
• управління фінансами гурту;

Цей майстер-клас підготовлений сучасною школою музичного менеджменту та маркетингу Music Up, а лекцію проведе її співзасновниця та викладачка Анастасія Войтюк.

19 вересня, неділя 12:00 - 14:00

Вхід за реєстрацією
Сенсотека, вул. У. Самчука, 22 - на карті