Результати конкурсу для бандуристів і бандуристок Lviv Bandur Fest 2021
Авторська музика
Нестандартна бандура
Виконання творів зі збірників Bandura Goes Online
Bandura App
Авторська музика (інструментальна)
молодша вікова категорія (10-14 років)
1 місце
Гліб Грабовий
2 місце
Степан Спасiченко
середня вікова категорія (15-19 років)
1 місце
Башмакова Анастасія
1 місце
Середенко Тетяна
3 місце
Роман Шмигельський
3 місце
Рома Свістунов
старша вікова категорія (20-25 років)
Оля Бойко
відзнака за нестандарний підхід до опрацювання відео та пошуки нових засобів виразності для образу бандури
Авторська музика (вокальна)
середня вікова категорія (15-19 років)
аранжування
1 місце
Петровська Марія
2 місце
Шіпілюк Любов
середня вікова категорія (15-19 років)
власна музика
2 місце
Anbandurna
2 місце
dafedun
старша вікова категорія (20-25 років)
власна музика
1 місце
Деркач Вікторія
2 місце
Анна Лозиченко
3 місце
Митко Марія
Оксана Кісь
відзнака за якісну відео роботу
Вероніка Лелека
відзнака за нестандартний підхід по показу образу бандури
Нестандартна бандура
молодша вікова категорія (10-14 років)
1 місце
тріо "Inspiration"
2 місце
Ярослав Гаркуша
2 місце
Ємельянов Марк
2 місце
Вербенець Юрій
3 місце
Софія Кривобок та Емілія Мекеда
тріо родини Умех (Чіма Джозая, Чідера Самуель, Чіазам Вєра Джанет)
відзнака за живість та відкритість під час виконання музичного твору
Безбородова Євгенія
відзнака за сценічну витримку та масштабність музичного проекту за участю бандури
середня вікова категорія (15-19 років)
1 місце
Мальцев Ярослав
2 місце
Ярина Колодій
старша вікова категорія (20-25 років)
1 місце
Ірина Романів
2 місце
Дует у складі: Влад Ваколюк та Марічка Андрюк
2 місце
Madlena
3 місце
Людмила Гутік та Максим Полторацький (бітбокс)
3 місце
Оксамит
Виконання творів із збірників Bandura Goes Online
молодша вікова категорія (10-14 років)
1 місце (вокальна категорія)
Гнатюк Надія
1 місце (вокальна категорія)
Білоусова Софія
2 місце (інструментальна категорія)
Яциковська Катерина
3 місце (інструментальна категорія)
Олександра Іванюк
3 місце (інструментальна категорія)
Софія Яцун
1 місце (категорія ансамблі)
Тріо бандуристів "ВЕСЕЛІ СТРУНКИ"
1 місце (категорія ансамблі)
Дует "Квітоньки" Комісарова Марія, Рибак Діана
середня вікова категорія (15-19 років)
1 місце
Кішінська Юлія
2 місце
Катерина Ониськів
2 місце
Петренко Ганна
3 місце
Акіца Анна
Українська Нірвана
відзнака за використання професійних засобів для аудіо запису
старша вікова категорія (20-25 років)
1 місце
Валерія Курочка
2 місце
Христина Петринка
Bandura App
1 місце
Софія Аль-Хадіді
2 місце
Царук Назар