Bandura Nova

музичний конкурс для сучасних бандуристів та бандуристок
ДЛЯ КОГО:
 • школярі музичних шкіл м. Львова а також всієї України
 • студенти музичних училищ
ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ:
  • молодша (10-14 років)
  • старша (15-17 років)
  ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ:
   • зняти відео, де виконується музичний твір залежно від номінації
   • заповнити заявку на конкурс до дедлайну
   • надати посилання на відео в Youtube
    ЕКСПЕРТНА РАДА
    Марина Круть
    Єдина в Україні соул бандуристка та співачка . на її рахунку 3 альбоми та співпраці із відомими українськими артистами . учасниця теле-шоу «Голос країни» та Х-Фактор-8. Фіналістка нац відбору на Євробачення 2020. Її два альбоми увійшли до топ 10 кращих українських альбомів 2018,2019 року за версією премії (A)Prize За короткий час представляла бандуру за кордоном у таких країнах як Німеччина , Китай , Грузія , Гонконг, Канада , Азейбарджан , Польща.
    Георгій Матвіїв
    Бандурист-новатор, композитор, аранжувальник, соліст НАОНІ оркестра, винахідник новітніх прийомів гри на бандурі, лауреат багатьох міжнародних конкурсів.
    Свій стиль сам автор визначає як імпресіонізм, джаз, блюз, Нью-Ейдж та інші. В 2012 році Георгій Матвіїв став першим і поки єдиним музикантом з України, хто взяв участь у Європейському Джазовому Оркестрі (від засновників пісенного конкурсу «Євробачення» куди відбирали музикантів за принципом один музикант з однієї країни.
    Анастасія Войтюк
    Сучасна бандуристка, культурна менеджерка, фронтвумен гурту Troye Zillia, засновниця фестивалю сучасної бандури Lviv Bandur Fest та курсів менеджменту та маркетингу для музикантів у Львові, керівниця організації "Unbeaten Path". Співтворчиня мобільної аплікації Bandura App та сторінки Bandura Online. Випускниця програми Creative Enterprise Ukraine, та різноманітних навчальних програм у галузі креативного менеджменту УКУ, НаУКМА, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej.
    Іра Лобанок
    Музикантка, саундпродюсерка, засновниця секретних концертів Sofar Sounds Lviv, учасниця електронного дуету krapka;KOMA та викладачка курсу зі створення електронної музики в Vedel School. Здобула освіту у Вестмінстерському університеті (Лондон, Великобританія) зі спеціальності Commercial Music Performance, де отримала знання з музичного брендингу та маркетингу від провідних діячів британської музичної індустрії.

    КОЛИ?

    Прийом заявок до 19 вересня
    Оголошення результатів - 28 вересня

    НОМІНАЦІЇ

    ВАРТІСТЬ

    Участь повністю безкоштовна. Конкурс створений за підтримки Українського Культурного Фонду.
    Критерії оцінювання:
    креативність виконавця (вибір тематики, створення образу, вибір місця для зйомки)

    майстерність виконання (техніка гри, прийоми)

    акторська майстерність, вміння проявити себе і свої почуття
    відповідність технічним умовам
    ЗА ПІДТРИМКИ
    Організатори

    © Music Up. All rights reserved